Laborant

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Nabízíme práci

  • laboranta
    na Klinice hematoonkologie, FN Ostrava v laboratořích Biobanka a Laboratoř krvetvorných buněk s celkovým úvazkem 1,0.

Požadujeme:

  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • vzdělání v  oboru laborant, ve zdravotnických nebo přírodovědných oborech
  • znalost práce v laboratoři
  • znalost hematologie výhodou
  • schopnost sterilní práce v laminárním boxu a znalost legislativních podmínek tkáňového zařízení výhodou
  • minimální znalost anglického jazyka
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • vhodné pro absolventy

Pracovní náplň – Biobanka:

  • zpracování a archivace biologického materiálu
  • administrativa související s prací
  • logistika a koordinace projektů
  • účast na odborných seminářích

Pracovní náplň – Laboratoř krvetvorných buněk:

V laboratoři se provádí zpracování periferních kmenových buněk pacientů s onkohematologickým onemocněním v rámci transplantačního programu. Provádí se i kontrola kvality získaných kmenových buněk. Jedná se o:

  • zpracování štěpu (periferní kmenové buňky) pro účely zamrazení
  • řízené zamrazování
  • archivace štěpů v tekutém dusíku
  • sterilní příprava médií a roztoků
  • vyplňování záznamů a protokolů
  • běžná údržba a úklid laboratorních přístrojů
  • ojediněle práce o víkendech a svátcích

Nabízíme:

  • zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • moderní pracovní prostředí, přístrojové vybavení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené)
  • stabilní zaměstnání
  • pracovní úvazek 1,0

Nástup:

  • od 15. března 2020

Vaše aktuální životopisy a motivační dopisy zasílejte do 1. března 2020 na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Kontakt:

Mgr. Lucie Broskevičová
e-mail: lucie.broskevicova@fno.cz