Asistent/ka – Ekonom/ka

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Přírodovědecká fakulta Ostravské univerzity vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • asistent/ka – ekonom/ka

Termín nástupu:

  • 1. března 2020

Pracovní úvazek:

  • 50%

Mzdové zařazení:

  • 3. mzdová třída v souladu s Vnitřním mzdovým předpisem Ostravské univerzity

Pracovní náplň:

  • Realizace základních účetních operací
  • Zpracování objednávek
  • Vedení základní personální agendy
  • Vedení cizinecké agendy
  • Komunikace s úřady
  • Výpomoc při administraci projektů
  • Zpracování podkladů pro veřejné zakázky
  • Organizace meetingů a konferencí
  • Ostatní běžné asistentské práce

Požadujeme:

  • Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oboru alespoň 1 rok
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (každodenní komunikace s týmem složeným ze zahraničních odborníků)

Nabízíme:

  • Atraktivní pracovní prostředí
  • Kolektiv složený z lidí z různých částí světa
  • 6 týdnů dovolené
  • 5 dnů indispoziční volno

V případě zájmu zašlete prosím Váš:

Požadované materiály zasílejte výhradně na e-mailovou adresu: do 10. února 2020.