Archiv výběrových řízení a nabídek zaměstnání

Referent Centra dalšího vzdělávání Pedagogické fakulty Ostravské univerzity

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Pedagogické fakulty Ostravské univerzity nabízí volné pracovní místo

  • referent Centra dalšího vzdělávání Pedagogické fakulty Ostravské univerzity

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání administrativního, pedagogického, ekonomického, případně právnického zaměření
  • uživatelskou znalost práce s PC, výbornou znalost aplikací MS Office
  • možnost pracovat i v soboty
  • znalost AJ vítána
  • výborné komunikační schopnosti
  • samostatnost
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci

Pracovní náplň:

  • vedení agendy studijních záležitostí CDV
  • administrativní a ekonomická správa vzdělávacích programů
  • vedení sekretariátu

Nabízíme:

  • pracoviště Ostrava
  • pružná pracovní doba
  • zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 6 týdnů dovolené)
  • stabilní zaměstnání

Přihlášky:

Přihlášky s profesním životopisem, vyplněným souhlasem se zpracováním osobních údajů pro potřeby výběrového řízení a motivačním dopisem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: do 15. září 2019.

Kontakt:

Pedagogická fakulta OU
personální oddělení
Bc. Anna Oslizloková
Fráni Šrámka 3
709 00 Ostrava

telefon: 553 46 2511