Pracovník OPP – administrativa

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a dvou vědeckých ústavů. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Rektor Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • pracovník OPP – administrativa
    (platové ohodnocení 18 000 – 25 000 Kč)

Kdy k nám?

  • leden 2019

Co vás čeká?

  • příprava vyhlášení výzev k předkládání žádostí o podporu/dotaci;
  • administrativní zajištění procesu výběru žádostí o poskytnutí podpory/dotace;
  • poskytování metodické podpory;
  • příprava a zajištění publicity a prezentace projektů;
  • organizování souvisejících seminářů, apod.;
  • monitorování a kontrola projektů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • středoškolské vzdělání s praxí nebo ukončené VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou);
  • zkušenosti s prací na projektech Operačních programů výhodou;
  • znalost anglického jazyka výhodou;
  • výbornou znalost aplikací MS Office a práce s PC.

Co ještě přivítáme?

  • dobré komunikační schopnosti;
  • flexibilitu, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, systematičnost, samostatnost.

Jaké výhody nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů - sick days;
  • stravenky v nominální hodnotě 100 Kč (příspěvek zaměstnance 45 %);
  • práci v profesionálním týmu;
  • příjemné pracovní prostředí;
  • vzdělávání;
  • sdílení zkušeností s projektovými týmy dalších vysokých škol a univerzit.

Zaujala Vás naše nabídka?

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte do 25. listopadu 2018 pouze elektronickou poštou na adresu .

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ BUDE PROBÍHAT V PRVNÍ POLOVINĚ PROSINCE.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Rektorát - Welcome Centre
Ing. Jana Wognerová
personalista
Mlýnská 5
702 00 Ostrava