Finanční referent

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa:

  • Finanční referent projektu AI-Met4AI, CZ.02.1.01/0.0/0.0/17_049/0008414.

Předpokládaný termín nástupu:

  • od 1. října 2018 (termín nástupu závisí na kladném vydání Rozhodnutí o poskytnutí dotace).

Náplň práce:

  • odpovědnost za proces administrativní kontroly monitorovací zprávy projektu v oblastí financí;
  • příprava podkladů pro schvalování žádostí o platbu;
  • příprava podkladů k podstatným a nepodstatným změnám projektu;
  • zabezpečení monitoringu financování projektu ve vztahu ke schválenému rozpočtu v letech;
  • příprava podkladů pro závěrečné vyhodnocení projektu po finanční stránce;
  • zabezpečení komunikace s poskytovatelem Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání v průběhu realizace projektu přes MS2014+.

Požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání (ekonomické zaměření výhodou);
  • zkušenosti s finančním řízením projektů Operačních programů min. 5 let;
  • orientaci v dokumentaci k výzvám a k metodickým podkladům MŠMT;
  • orientaci v OP na období 2014 - 2020 se zaměřením na OP VVV;
  • zkušenosti se systémem Benefit, Bene-fill; ISKP14+;
  • znalost zákona o účetnictví, daně z přidané hodnoty, zákona o cestovních náhradách, zákona o VŠ;
  • znalost anglického, případně jiného jazyka výhodou;
  • výbornou znalost aplikací MS Office a práce s PC;
  • dobré komunikační schopnosti;
  • flexibilitu, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, systematičnost, samostatnost.

Nabízíme:

  • 0,5 pracovní úvazek s nástupem od 1. 10. 2018 (po dobu řešení projektu do 30.9.2022);
  • samostatnou a zodpovědnou práci v mladém, profesionálním týmu;
  • možnost dalšího vzdělávání;
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí.

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: do 24. září 2018.

Kontakt:

Monika Javorská
Ostravská univerzita
Ústav pro výzkum a aplikace fuzzy modelování
Personální oddělení a sekretariát
Bráfova 7
701 03 Moravská Ostrava

telefon: 553 46 1402