Vedoucí projektového oddělení

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Lékařské fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení k obsazení místa:

  • Vedoucí projektového oddělení

Předpokládaný nástup:

  • 1. července 2018 nebo dle dohody

Požadavky:

  • VŠ vzdělání
  • alespoň 3-letá zkušenost s vedením týmů
  • minimálně 5-letá zkušenost projektového manažera s managementem projektů
  • schopnost vedení projektů ve finančních objemech nad 50 mil. Kč
  • strategické řízení projektů
  • plynulá komunikace v AJ
  • znalost problematiky zdravotnických a lékařských projektů
  • řidičský průkaz skupiny B

Výhody:

  • zkušenosti s vedením projektů vědy a výzkumu, či projekty investičního charakteru
  • dobrá orientace v oblasti projektů financovaných z prostředků EU

Požadované schopnosti a osobnostní předpoklady:

  • velmi dobré komunikační, řídící a organizační schopnosti
  • schopnost samostatné tvořivé práce
  • odolnost vůči stresu
  • zodpovědnost, flexibilita
  • pokročilá znalost práce na PC
  • organizační, komunikační, prezentační dovednosti
  • ochota práce v týmu, silné přesvědčovací dovednosti

Pracovní náplň:

  • vedení projektového oddělení lékařské fakulty OU,
  • vedení a koordinace projektových týmů,
  • komunikace se subjekty státní správy a samosprávy, aplikační sféry, partnery ve vědě, experimentálním vývoji a inovacích v ČR a zahraničí,
  • poskytování poradenských a konzultačních služeb pro navrhovatele (spolunavrhovatele) a řešitele (spoluřešitele) projektů,
  • koordinace a evidence projektů,
  • strategické řízení projektů fakultního významu,
  • kontakt s poskytovateli dotací,
  • prezentace výsledků vědeckovýzkumné činnosti (VVČ),
  • aktivní vyhledávání projektových příležitostí,
  • zprostředkování a koordinace zapojení do vědeckovýzkumných konsorcií, technologických platforem, klastrů,
  • podpora mezinárodní spolupráce ve VVČ
  • a rozvoj lidských zdrojů.

Povinné přílohy přihlášky:

  • strukturovaný životopis
  • seznam projektů, které uchazeč realizoval
  • odkaz na stránky Centrální Evidence Projektů s databází uchazeče
  • doklady o dosažené kvalifikaci

Písemné přihlášky včetně příloh doručte nejpozději do 13. června 2018. V případě zaslání poštou je rozhodující datum doručení. Oslovení budou jen uchazeči vybráni k přijímacímu pohovoru. Lékařská fakulta OU si vyhrazuje právo na neobsazení pracovní pozice nebo zrušení výběrového řízení.

Kontakt:

Lékařská fakulta OU,
personální oddělení
Bc. Kateřina Cimová
Syllabova 19
703 00 Ostrava 3

telefon: 553 46 1709