Referent personalistiky

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na pozici

  • referent personalistiky.

Máte zkušenosti z oblasti HR?

  • Baví Vás komunikace napříč odděleními?
  • Jste organizačně silná osobnost?

Co vás čeká?

  • administrativní zajištění pracovně-právní agendy fakulty
  • zaměstnávání občanů EU a cizích státních příslušníků
  • zajištění pracovně-právní problematiky v rámci evropských projektů
  • zpracování podkladů pro uzávěrky
  • vyřizování personálních záležitostí fakulty
  • komunikace se státními institucemi
  • administrativní podpora v náborových kampaních
  • správa dat v personálním informačním systému Magion
  • správa vstupních lékařských prohlídek
  • aplikace podmínek kolektivní smlouvy
  • spolupráce napříč fakultou i univerzitou

Bez čeho se neobejdete?

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou,
  • praxe v oblasti personální problematiky 3 roky,
  • znalost AJ (alespoň na úrovni A2 Evropského referenčního rámce),
  • uživatelská znalost PC, MS Office,
  • velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a profesionalitu,
  • týmovou spolupráci, pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost, diskrétnost.

Co můžete získat?

  • velmi dobré platové ohodnocení,
  • 6 týdnů dovolené,
  • 5 dní sick days,
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den,
  • pružná pracovní doba,
  • odborné vzdělávání v oboru,
  • výuka anglického jazyka.

Předpokládaný nástup:

  • od 1. května 2018 (popřípadě dle dohody)

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem zasílejte do 16. dubna 2018 na adresu .

Kontakt:

Ostravská univerzita
JUDr. Jana Pająk, LL.M., MBA
Vedoucí Centra pro řízení lidských zdrojů

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava