Referent veřejných zakázek

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity nabízí volnou pracovní pozici

  • referent veřejných zakázek

Předpokládaný nástup:

  • březen-duben 2018

Pracovní náplň:

  • agenda zadávání veřejných zakázek (dále jen „VZ“) v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek a řídícími normami OU
  • spolupráce na tvorbě metodiky pro zadávání VZ
  • agenda smluv obchodního charakteru
popřípadě:
  • správní řízení a soudní řízení související s agendou veřejných zakázek a jejich kontrolou
  • právní podpora referátu veřejných zakázek

Požadujeme:

  • ukončené vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor právo výhodou (vhodné pro absolventy)
  • znalost právních předpisů, zejména zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek
  • zkušenosti s programy a projekty EU vítány
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • tvůrčí schopnost k řešení problémů
  • dobrá znalost práce na PC, MS Office
  • aktivní přístup, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek s nástupem dle dohody
  • samostatnou a zodpovědnou práci v mladém, profesionálním týmu
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem a motivačním dopisem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: do 23. února 2018.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava