Administrátor IS / programátor

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Centrum informačních technologií Ostravské univerzity nabízí volné pracovní místo

  • administrátora IS / programátora

Požadujeme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou
  • aktivní znalost jazyka a knihoven Java
  • základní znalosti návazných technologií: JavaServer Pages, JSTL, HTML, CSS, JavaScript, SQL
  • AJ na úrovni dobrého porozumění technické dokumentaci
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • ochotu učit se novým věcem
  • výhodou jsou základní znalosti návazných technologií: standardy JSR168 a JSR286, Spring
  • výhodou je znalost nástroje na verzování zdrojových kódů
  • výhodou je znalost a schopnost používání ladících technik

Pracovní náplň:

  • analýza, návrh, vývoj, testování, implementace aplikací a  informačních systémů na Ostravské univerzitě, možnosti jejich integrace
  • správa vytvořených aplikací a systémů
  • vývoj aplikací a informačních systémů, možnosti začlenění vyvíjených aplikací do stávajících systémů
  • práce v týmu programátorů i samostatná práce na svěřených projektech

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 6 týdnů dovolené)
  • pracoviště Ostrava – centrum
  • stabilní zaměstnání

Nástup:

  • dle dohody

Přihlášky:

Přihlášky s vyplněným osobním dotazníkem a stručným profesním životopisem zasílejte elektronicky do 28. února 2018 na personální oddělení rektorátu na adresu .

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava