Адаптаційний курс для студентів з України

1. Довідник та інша корисна інформація українською мовою від Poradenského centra OU (консультаційного центра Остравського університету) познайомить як першокурсників, так і старших студентів з основами навчання та життя в університеті.
  2. Зустріч першокурсників з працівницями Консультаційного та кар'єрного центру Остравського університету та співпрацюючими студентками.
    КОЛИ: 22. вересня 2022 о 15.00
    ДЕ: будівля Welcome Centre Остравського університету, вулиця Mlýnská, аудиторія G 206
    Будь ласка, зареєструйтеся.
  3. Vítej v ČR (ласкаво просимо до Чехії) – короткий онлайн курс:
    КОЛИ: 23. вересня о 15.30 – 19.30
    Passcode: 21
  4. Система навчання в Чехії та в Остравському університеті для студентів та абітурієнтів з України
    КОЛИ: 29. вересня о 15.00
  5. АКТУАЛЬНЕ: допомога з навчанням – запитайте будь-що, що вас цікавить з огляду на навчання в цьому університеті. Як працює система навчання? Що робити з нескладеним іспитом? До кого звернутися, якщо маєте питання чи будь-яку проблему? Приходьте посидіти з нами до студентського клубу Ачко і дізнатися більше.
    КОЛИ: 14. жовтня о 15:00
    ДЕ: Studentský klub Áčko – гуртожиток Jana Opletala Hladnov, Kranichova 1433/8, Ostrava
  6. Як вижити в Остраві та як працює ринок праці
    КОЛИ: 21. жовтня о 15:00
    ДЕ: Studentský klub Áčko – гуртожиток Jana Opletala Hladnov, Kranichova 1433/8, Ostrava
  7. Програми міжнародного обміну – Erasmus та інші можливості
    КОЛИ: 4 листопада о 15:00
  8. Як впоратися зі стресом - практичні прийоми управління конфліктними і стресовими ситуаціями
    КОЛИ: 18 листопада о 15:00
  9. Система навчання в Остравському університеті (повторення перед сесією)
    КОЛИ: 2 грудня о 15:00
  10. Різдвяна зустріч в Ачку
    КОЛИ: 16 грудня о 15:00

Програма буде доповнюватися з огляду на потреби студентів та можливостей Консультаційного та кар'єрного центру.

Чекаємо на зустріч з вами!

Kamila Hýbnerová, завідуюча Консультаційного та кар'єрного центра Остравського університету.

За подальшою інформацією чи реєстрацією, контактуйте:

Adaptační kurz pro ukrajinské studenty

1. PrůvodcePoradenského centra OU pro studenta k ukrajinštině seznámí studenty nejen prvních ročníků s úplnými základy studia, který by měl každý znát.
  2. Setkání studentů prvních ročníků se zástupci Poradenského a kariérního centra Ostravské univerzity a spolupracujícími studenty.
    KDY: 22. září 2022 v 15.00
    KDE: budova Welcome Centra Ostravské univerzity, na Mlýnské ulici, zasedací místnost G 206
    Registrujte se, prosím.
  3. Vítej v ČR – online kurz, odkaz zde:
    KDY: 23. září v 15.30 – 19.30
    Passcode: 21
  4. Studijní systém v ČR a na Ostravské univerzitě pro studenty a uchazeče z Ukrajiny
    KDY: 29. září v 15.00
  5. AKTUÁLNĚ: Průvodce studiem – zeptejte se na vše, co váš ohledně studia na OU zajímá. Jak funguje systém studia? Co dělat s neúspěšnou zkouškou? A na koho se obrátit, když mám otázku ohledně studia nebo nastane problém? Přijďte si s námi sednout do Áčka a dozvědět se více.
    KDY: 14. října v 15:00
    KDE: Studentský klub Áčko – koleje Jana Opletala Hladnov, Kranichova 1433/8, Ostrava
  6. „Jak přežít v Ostravě a jak to funguje na trhu práce“
    KDY: 21. října v 15:00

Další program bude doplňován dle požadavků studentů a možností Poradenského a kariérního centra.

Budeme se těšit na setkání s vámi.

Kamila Hýbnerová, vedoucí Poradenského a kariérního centra OU

Pro další informace, registrace, kontaktujte:

logolink

Zveřejněno / aktualizováno: 02. 11. 2022