OU > O univerzitě > Aktuality

Student Fakulty umění zvítězil v konkurzu Janáčkovy filharmonie Ostrava

Na prahu nového akademického roku dosáhla katedra dechových nástrojů Fakulty umění Ostravské univerzity dalšího úspěchu. Na konkurzu do Janáčkovy filharmonie Ostrava zvítězil hobojista Dominik Bunc, student 2. ročníku bakalářského studia FU OU ze třídy prof. Dušana Foltýna. Dominik velmi přesvědčivě uspěl v konkurenci 19 uchazečů z Chorvatska, Japonska, Itálie, Polska, Slovenska, Španělska, Ukrajiny a České republiky a bylo mu nabídnuto angažmá v tomto předním českém orchestru. Úspěch studentů Fakulty umění zvýraznila 5. místem také Tserennadmid Boldbaatar, která již čtvrtým rokem studuje ve třídě téhož pedagoga.

Student Fakulty umění zvítězil v konkurzu Janáčkovy filharmonie Ostrava

Zveřejněno / aktualizováno: 09. 09. 2019