Pracovní příležitosti

Pracovník Centra mezinárodní spolupráce - ERASMUS (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a dvou vědeckých ústavů. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Rektor Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • pracovník Centra mezinárodní spolupráce - ERASMUS
    (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)

Kdy k nám?

  • 1. srpna 2019 nebo dle dohody

Co vás čeká?

  • administrace programu Erasmus+ (vyjíždějící zaměstnanci a studenti);
  • přijímání zahraničních návštěv z programových zemí Erasmu+;
  • koordinace aktivit v oblasti péče o zahraniční zaměstnance;
  • koordinace programu Key (vzdělávání v oblasti internacionalizace);
  • asistence při organizaci akcí.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • vysokoškolské vzdělání (min. Bc.);
  • zkušenost s projektovým řízením;
  • komunikativní znalost jazyka anglického na úrovni B2;
  • výbornou znalost aplikací MS Office a práce s PC.

Co ještě přivítáme?

  • dobré komunikační schopnosti;
  • analytické myšlení;
  • flexibilitu, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, systematičnost, samostatnost.

Jaké výhody nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů - sick days;
  • práci v profesionálním týmu;
  • příjemné pracovní prostředí;
  • vzdělávání;
  • sdílení zkušeností s dalšími vysokými školami a univerzitami

Zaujala Vás naše nabídka?

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte do 7. června 2019 pouze elektronickou poštou na adresu .

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ BUDE PROBÍHAT V PRVNÍ POLOVINĚ ČERVNA.

Kontakt:

Ostravská univerzita
JUDr. Jana Pająk, LL.M., MBA
Vedoucí Centra pro řízení lidských zdrojů

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava