Pracovní příležitosti

Pracovník pro práci s absolventy a organizaci aktivit poradenského centra

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a dvou vědeckých ústavů. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Aktuálně hledáme šikovného a kreativního člověka na pozici

  • Pracovník pro práci s absolventy a organizaci aktivit poradenského centra

Kdy se můžete zapojit?

  • Červenec 2019 (dle dohody)

Co vás čeká?

  • Budovat vazby a udržovat síť kontaktů se studenty, absolventy i zaměstnavateli
  • Organizačně zajišťovat akce centra (pořádání eventů, vzdělávacích kurzů, správa benefitního programu)
  • Aktivně navazovat vztahy se zaměstnavateli a spolupracujícími organizacemi
  • Zavádět systém monitoringu trhu práce (sledování pracovních nabídek, zjišťování požadavků TP, sledování uplatnitelnosti absolventů na TP)
  • Poskytovat informace studentům a absolventům k volbě profesní orientace
  • Spravovat propagační a komunikační aktivity centra včetně psaní zpráv, textů, vytváření grafiky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání v oblasti marketingu a PR
  • Orientaci v sociálních sítích, v online marketingu vč. e-mailingu
  • Dobrou znalost běžného kancelářského zejména MS Office vč. Google Analýz
  • Dobrou znalost grafického software
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování a profesionalitu
  • Optimismus, kreativitu, flexibilitu a odhodlání učit se novým věcem
  • Znalost AJ (alespoň na úrovni B1 Evropského referenčního rámce)
  • Znalost specifik trhu práce výhodou

Co bude ještě další vaší výhodou?

  • Zkušenost s organizací eventů
  • Zkušenost s prací s lidmi

Co vám můžeme nabídnout?

  • Plný pracovní úvazek (doba určitá 1 rok) s pružnou pracovní dobou
  • Přátelské pracovní prostředí v mladém kolektivu
  • 6 týdnů dovolené
  • 5 dnů volna k léčení (tzv. sick days)
  • Stravenky v nominální hodnotě 100 Kč (příspěvek zaměstnance 45 %)
  • Možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte pouze na adresu do 23. května 2019.

V případě zvýšeného zájmu o nabízenou pozici si OU vyhrazuje právo ukončit výběrové řízení před výše uvedeným datem.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Rektorát - Welcome Centre
Ing. Jana Wognerová
personalista
Mlýnská 5
702 00 Ostrava