Pracovní příležitosti

Specialista hodnocení kvality vědy

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a dvou vědeckých ústavů. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Rektor Ostravské univerzity v Ostravě vypisuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa

  • specialista hodnocení kvality vědy
    vhodné pro absolventa vš nebo studenta doktorandského programu
    (platové ohodnocení 24 000 – 28 000 Kč)

Kdy k nám?

  • ČERVEN 2019 nebo dle dohody

Co vás čeká?

Pro agendu hodnocení kvality vědy spojené zejména s Metodikou 17+:

  • odborná a administrativní podpora hodnotících komisí při hodnocení vědy a výzkumu pracovišť Ostravské univerzity;
  • administrativní zajištění činnosti doktorské školy, vyhodnocování kvality doktorské školy a systému doktorského studia;
  • kontrola a metodická pomoc při doplňování databáze vědeckých výstupů OU (PUBL);
  • příprava metodických a logistických podkladů pro realizaci mezinárodního hodnocení;
  • komunikace se zahraničními experty, organizační podpora hodnotícím panelům, informační podpora pracovišť OU;
  • uživatelská práce s informačním systémem pro hodnocení vědy a výzkumu včetně testování vývoje IS;
  • koordinace dalších aktivit v souvislosti s hodnocením kvality vědy;
  • a další běžná agenda v oblastí řízení vědy a výzkumu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • vysokoškolské vzdělání magisterského stupně nutností;
  • doktorské (Ph.D.) vzdělání výhodou;
  • zkušenost s mobilitou výhodou;
  • znalost anglického jazyka na výborné úrovni slovem i písmem (min. úroveň B2);
  • zkušenosti s administrací projektů v oblasti vědy a výzkumu vítány.

Co ještě přivítáme?

  • výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost v řešení úkolů;
  • uživatelská znalost nástrojů MS Office (Excel, Word, PowerPoint);
  • praxe s internetovými zdroji a nástroji (WoS, Scopus, Google Scholar);
  • flexibilitu, aktivní přístup k práci, pečlivost, spolehlivost, systematičnost, samostatnost.

Jaké výhody nabízíme?

  • 6 týdnů dovolené za kalendářní rok;
  • 5 dnů – „sick days“;
  • stravenky v nominální hodnotě 100 Kč (příspěvek zaměstnance 45 %);
  • pro začátek pracovní smlouvu na 1 rok, celý úvazek;
  • práci v profesionálním týmu;
  • příjemné pracovní prostředí;
  • možnost dalšího vzdělávání;
  • sdílení zkušeností s týmy dalších vysokých škol a univerzit.

Zaujala Vás naše nabídka?

Strukturovaný profesní životopis, motivační dopis a podepsaný Souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení zasílejte do 23. dubna 2019 pouze elektronickou poštou na adresu .

Osobní pohovory se budou konat dne 24. dubna 2019 v odpoledních hodinách.

Kontakt:

Ostravská univerzita
Bc. Lucie Holubová
HR Specialista

Rektorát - Welcome Centre
Mlýnská 5
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava