Pracovní příležitosti

Projektový/vá manažer/ka

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení čj. OU-87389/25-2018 na obsazení následujícího pracovního místa:

  • projektový/vá manažer/ka

Požadavky:

  • VŠ magisterské vzdělání,
  • zkušenosti s řešením projektů OP VK či OP VVV,
  • organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilita a schopnost týmové práce,
  • ochota učit se nové věci,
  • velmi dobrá znalost MS Office, zejména MS Excel,
  • zkušenosti z prostředí vysokého školství žádoucí,
  • morální a občanská bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • projektové řízení investičního projektu OP VVV (výzva č. 02_16_016 pro ERDF pro vysoké školy v prioritní ose 2 OP),
  • koordinuje a řídí postupy prací s návaznosti činností v jednotlivých aktivitách,
  • řídí realizaci projektu,
  • vede porady, řídí činnosti související s realizací klíčových aktivit projektu a kontroluje plnění klíčových aktivit,
  • připravuje podklady pro obecnou část zprávy o realizaci, vypracovává a odesílá zprávu o realizaci projektu a závěrečnou zprávu,
  • zajišťuje dodržování časového harmonogramu činností,
  • účastní se kontrolních dnů projektu,
  • připravuje podklady pro výběrová řízení,
  • odpovídá za správnost případných změn v projektu,
  • odpovídá za monitorování projektu (indikátory, rozpočet, klíčové aktivity projektu, plnění harmonogramu projektu),
  • kontroluje naplňování monitorovacích indikátorů projektu,
  • úzce spolupracuje s garantem projektu, technicko-ekonomickým garantem projektu, finančním manažerem, asistentem projektu, specialistou pro realizaci veřejných zakázek FF, investičním technikem, vedením fakulty i celouniverzitními pracovišti a poskytovatelem dotace,
  • odpovídá za pracovní výkazy, popis činností u pracovních výkazů, správné čerpání volna k léčení a způsobilé a nezpůsobilé dovolené,
  • kompletní administrativní a organizační podpora odborných aktivit; vedení operativní evidence a dokumentace projektu,
  • příprava a archivace dokumentů projektu,
  • řízení změn a rizik projektu,
  • koordinace auditů a kontrol projektu.

Mzdové podmínky:

  • smluvní mzda ve výši 16 000,- Kč při pracovním úvazku 50 %.

Dále nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené,
  • 5 dnů volna k léčení,
  • TEP – sportovní aktivity pro zaměstnance.

Pracovní úvazek:

  • 50 % do 30. dubna 2020, 15 % od 1. května 2020 do 31. ledna 2021.

Předpokládaný nástup do pracovního poměru:

  • leden 2019 nebo dle dohody.

Pracovní poměr:

  • na dobu určitou – 31. leden 2021; s možností dalšího prodloužení a navýšení úvazku.

Požadované dokumenty:

  • souhlas se zpracováním osobních údajů,
  • motivační dopis,
  • profesní životopis s přehledem dosavadní praxe,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
  • doporučení předchozího zaměstnavatele, včetně kontaktu (e-mail, telefon) na dvě osoby, které mohou ústně podat referenci,
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání.

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči. Druhé kolo výběrového řízení proběhne ve čtvrtek 3. ledna 2019 v 9:00 hodin. Zaměstnavatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Žádáme zájemce o výše uvedenou pracovní pozici, aby do 26. prosince 2018 do 12:00 hodin zaslali požadované dokumenty v elektronické podobě na adresu .