Vyhlášení doplňujících voleb do AS OU za volební obvod Filozofické fakulty OU v sekci studentů

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Akademický senát Ostravské univerzity vyhlašuje doplňující volby do kurie studentů senátu Ostravské univerzity, pro volební obvod FF OU, které se uskuteční formou elektronického hlasování ve dnech: 24. října 2022 od 14:00, do 31. října 2022 14:00.

Kandidáty z řad studentů Filozofické fakulty Ostravské univerzity může navrhovat každý člen akademické obce Filozofické fakulty Ostravské univerzity.

Návrhy je nutno doručit předsedkyni volební komise (Mgr. Zuzaně Stankové, Ph.D.) AS OU přes podatelnu OU do 12. října 2022 do 13:00.

Návrhy v písemné formě musí mít formální úpravu dle vzoru pro návrh kandidáta do AS OU.

Volby proběhnou podle platného Volebního řádu AS OU.

Seznam kandidátů bude zveřejněn do 17. října2022 na webových stránkách OU.

Výsledky voleb budou vyhlášeny 1. listopadu 2022.

Zveřejněno / aktualizováno: 17. 10. 2022