Pracovní příležitosti

Finanční manažer/ka

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Děkan Filozofické fakulty Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení čj. OU-38763/25-2017 na obsazení následujícího pracovního místa:

  • finanční manažer/ka

Požadavky:

  • magisterské VŠ vzdělání ekonomického směru,
  • praxe s řešením projektů OPVK a zkušeností problematiky projektů OP VVV,
  • výborné komunikační a prezentační schopnosti,
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita a schopnost týmové práce,
  • aktivní přístup k řešení problémů,
  • dobrá znalost práce na PC,
  • znalost vysokoškolského prostředí výhodou,
  • znalost anglického jazyka výhodu,
  • morální a občanská bezúhonnost.

Pracovní náplň:

  • administrativní činnost a ekonomická činnost na úseku rozvoje FF OU,
  • zpracování a vyřizování agendy oddělení pro rozvoj FF OU,
  • projektová činnost (mimo GA ČR a SGS):
    • finanční řízení a administrativa projektů - kontrola řešení projektů a čerpání jejich rozpočtu, kontrola zpracování zpráv o realizaci projektů, metodické vedení jejich zpracování, předběžná kontrola rozpočtů projektových záměrů, atd.,
    • informační činnost v oblasti projektů - vyhledávání a vyhodnocování informací k dotačním možnostem, atd.,
    • projektové žádosti - spolupráce při přípravě, kontrole, vkládání projektových žádostí, atd.

Mzdové podmínky:

  • 8. mzdová třída dle Vnitřního mzdového předpisu OU (základní tarif od 15 200 Kč - 18 000 Kč v závislosti na vzdělání a délce započitatelné praxe).

Dále nabízíme:

  • 6 týdnů dovolené,
  • 3 dny volna k léčení,
  • příspěvek na stravování,
  • TEP - sportovní aktivity pro zaměstnance.

Pracovní úvazek:

  • 100 %.

Předpokládaný nástup do pracovního poměru:

  • 1. července 2017 nebo dle dohody.

Pracovní poměr:

  • na dobu určitou - 2 roky.

Požadované dokumenty:

  • přihláška do výběrového řízení,
  • motivační dopis,
  • osobní dotazník,
  • profesní životopis s přehledem dosavadní praxe,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
  • doporučení předchozího zaměstnavatele, včetně kontaktu (e-mail, telefon) na dvě osoby, které mohou ústně podat referenci,
  • kopie dokladů o dosaženém vzdělání.

První kolo výběrového řízení proběhne posouzením zaslaných materiálů. Do druhého kola budou pozváni pouze vybraní uchazeči. Zaměstnavatel je oprávněn bez uvedení důvodů výběrové řízení zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Žádáme zájemce o výše uvedenou pracovní pozici, aby do 23. června 2017 do 12:00 hodin zaslali požadované dokumenty v elektronické podobě na adresu .

Kontakt:

Ostravská univerzita,
Filozofická fakulta,
personální oddělení,
Ing. Dagmar Černeková
Reální 5,
701 03 Ostrava