Pracovní příležitosti

Správce sítě a Linux serverů

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Centrum informačních technologií Ostravské univerzity nabízí volné pracovní místo

  • správce sítě a Linux serverů.

Požadujeme:

  • min. ukončené středoškolské vzdělání, zaměřením na IT výhodou
  • znalost OS Linux (administrace z příkazové řádky)
  • znalost sítí (principy fungování, VPN, wi-fi, ...)
  • znalost anglického jazyka (porozumění dokumentaci, základní komunikace)
  • praxe výhodou, pozice vhodná pro absolventy
  • samostatnost
  • výborné komunikační dovednosti
  • schopnost práce v týmu
  • schopnost analytického myšlení a učení se novým věcem
  • zodpovědný a aktivní přístup k práci
  • flexibilitu a loajalitu, odolnost vůči stresu

Pracovní náplň:

  • správa sítě, VPN, DNS, DHCP
  • správa rozsáhlé bezdrátové sítě a EduRoam, jednání s uživateli (občas i anglicky se studenty Erasmus)
  • správa serverů s OS Linux
  • podílení se na návrhu rozvoje sítě a bezpečnostních opatření

Nabízíme:

  • pracoviště Ostrava - centrum
  • pružná pracovní doba
  • zajímavou práci v přátelském kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, 6 týdnů dovolené)
  • stabilní zaměstnání

Nástup:

  • 1. června 2017 nebo dle dohody

Přihlášky:

Přihlášky s vyplněným osobním dotazníkem a stručným profesním životopisem zasílejte elektronicky na personální oddělení rektorátu: do 20. května 2017.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava