Pracovní příležitosti

Referent pro vědu a tvůrčí činnost

UPOZORNĚNÍ: Platnost tohoto inzerátu již vypršela.

Rektor Ostravské univerzity vypisuje výběrové řízení na obsazení místa:

  • referent pro vědu a tvůrčí činnost

Předpokládaný nástup:

  • od 1. července 2017 (popřípadě dle dohody)

Pracovní náplň:

  • výkaznictví v oblasti VaV
  • zavádění ukazatelů kvality v oblasti VaV na úrovni OU
  • periodické finanční a projektové zaúčtování dle termínů a pokynů daných jednotlivými poskytovateli
  • metodická a informační pomoc v oblasti vědeckých projektů
  • organizace a vyhodnocení studentské grantové soutěže
  • metodika, koordinace a konzultace v oblasti vědy a výzkumu a souvisejících databází VaVaI

Požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání – ekonomického, veřejno-správního zaměření výhodou
  • pokročilá znalost práce s MS Excel
  • pokročilá znalost práce s MS Word, MS Power Point
  • analytické schopnosti na vysoké úrovni
  • zkušenost v oblasti administrativy vědeckých projektů na národní i mezinárodní úrovni (např. GA ČR, MŠMT, EU-Horizont 2020 atd.)
  • znalost aktuálních právních předpisů v oblasti VaV
  • nutná znalost AJ (alespoň na úrovni B1 Evropského referenčního rámce)
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost týmové spolupráce
  • pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup, flexibilitu, odolnost vůči stresu, samostatnost, systematičnost, spolehlivost, vytrvalost

Nabízíme:

  • plný pracovní úvazek s nástupem od 1. července 2017 (popřípadě dle dohody)
  • vstřícnou politiku a kulturu organizace, příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

Přihlášky:

Přihlášky se strukturovaným profesním životopisem, motivačním dopisem a vyplněným dotazníkem zasílejte pouze elektronickou poštou na adresu: do 30. dubna 2017.

Kontakt:

Rektorát Ostravské univerzity,
personální oddělení,
Bc. Anna Oslizloková,
Dvořákova 7,
701 03 Ostrava