OU > Univerzita PRO > PRO společnost > Ostravská na Colours of Ostrava

Ostravská na Colours of Ostrava

Už od roku 2015 jsme součástí diskuzní scény hudebního festivalu Colours of Ostrava, a významně tak doplňujeme program festivalu.

Na scéně Ostravské univerzity můžete diskutovat s erudovanými odborníky na aktuální témata – v minulosti např. Czechia, fakta a mýty o ostravském ovzduší, ostravské dělnické kolonie, proč (ne)chránit přírodu, TV Šlágr jako fenomén dnešní doby, co s technickými památkami, jaké to je být lékařem bez hranic a mnoho dalších. Některé z těchto diskuzí můžete zhlédnout na našem Youtube kanálu.

Kromě diskuzí na naší scéně probíhají také workshopy, na kterých si můžete otestovat své schopnosti a lecčemu se naučit. Ať už jde o figurální kresbu, první pomoc nebo biomechaniku pohybu.

Zároveň na našem infostánku můžete v rychlých soutěžích vyhrát drobné i větší dárky: kafe, čaj nebo vodu s citronem (podle počasí), festivalové kelímky NICK-NACK, plátěné tašky, reflexní pásky, ale i trička a mikiny v originální grafice JSME OSTRAVSKÁ!.

Každý rok přicházíme s originálním programem, novými tématy i hosty. Aktuální informace přinášíme vždy prostřednictvím našeho online živého magazínu OU@LIVE.

Všechny srdečně zveme – přijďte si mezi koncerty vydechnout do naší chill zóny, setkat se u toho se zajímavými lidmi a dozvědět se více o aktuálních tématech.

» Bohatý studentský život na Ostravské univerzitě

» OU@live - živý online magazín Ostravské univerzity

» Ostravská Noc vědců

» Happening Jsme Ostravská!