OU > Univerzita PRO > PRO společnost > Ostravská na Colours of Ostrava

Ostravská na Colours of Ostrava

Už od roku 2015 jsme součástí diskuzní scény hudebního festivalu Colours of Ostrava, a významně tak doplňujeme program festivalu.

Na scéně Ostravské univerzity můžete diskutovat s erudovanými odborníky na aktuální témata – v minulosti např. Czechia, fakta a mýty o ostravském ovzduší, umělá inteligence v běžném životě, sucha vs. povodně, rapid re-housing a mnoho dalších. Některé z těchto diskuzí můžete zhlédnout na našem Youtube kanálu nebo v záznamech z živého vysílání na facebookovém profilu Ostravské univerzity..

Kromě diskuzí na naší scéně probíhají také workshopy, během kterých si můžete vyzkoušet netradiční nejen umělecké činnosti: od kresby perspektivy či linorytu přes ruční knižní vazbu až po stáčení medu.

Zároveň na našem infostánku můžete v rychlých soutěžích vyhrát festivalové dárky (například podsedák nebo klobouk) nebo kdykoli přijít jen tak, posadit se do lehátka, přečíst si knihu z našeho Univerzitního knihkupectví a nechat odpočinout uši i nohy. I proto jsme tady pro vás!

Každý rok přicházíme s originálním programem, novými tématy i hosty. Aktuální informace přinášíme vždy prostřednictvím našeho online živého magazínu OU@LIVE.

mohlo by vás zajímat

» Bohatý studentský život na Ostravské univerzitě

» OU@live - živý online magazín Ostravské univerzity

» Ostravská Noc vědců

» Happening Jsme Ostravská!

google+