Informace o přijímacím řízení na Lékařskou fakultu OU

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Milé uchazečky, milí uchazeči o studium na Lékařskou fakultu Ostravské univerzity,

velice si vážíme toho, že jste se rozhodli podat si přihlášku ke studiu na naši Lékařskou fakultu. Vzhledem k mimořádným opatřením vlády ČR a rektora OU, které ovlivňují částečně i průběh přijímacího řízení do studijních programů LF OU pro rok 2020/2021, byla zřízena tato stránka, kde najdete všechny potřebné a aktuální informace k přijímacím zkouškám spolu s konkrétními termíny jednotlivých zkoušek. Sledujte prosím tyto webové stránky. Z důvodu nejasné epidemiologické situace je tento přenos informací nejrychlejší a poněvadž se může stát, že z časového hlediska nebude možné realizovat zaslání včasných informací Vám uchazečům (pozvánka k přijímací zkoušce) v avizované písemné podobě, využijeme ke korespondenci Vámi uvedené emailové kontakty.

Samozřejmě nás v případě nejasností můžete kontaktovat:

Dne 15. března 2020 bylo uzavřeno podávání přihlášek ke studiu u většiny studijních programů. Máme stále další studijní programy v akreditaci a postupně je Vám je nabízíme.

K 19. srpnu 2020 opět otevíráme e-přihlášku pro následující bakalářské studijní programy a obory na doplnění kapacity – máme ještě místo, máte-li zájem, neváhejte:

Přihlášku je možno podat do 30. srpna 2020.

Termín konání přijímací zkoušky byl stanoven na 3. září 2020.

Změny:

Pro každého uchazeče je důležité univerzitníoborové číslo.

Univerzitní číslo je unikátní číslo v rámci Ostravské univerzity a identifikuje uchazeče. Uchazeč má v rámci naší univerzity jen jedno univerzitní číslo, a to i v případě, že podal více přihlášek, a to i na různé fakulty OU.

Oborové číslo je unikátní číslo v rámci Ostravské univerzity a identifikuje uchazeče na přihlášeném programu. Uchazeč má v rámci programu jen jedno oborové číslo. V případě, že podal více přihlášek, má pro každý přihlášený program jiné číslo.

Uchazeč má tolik oborových čísel, kolik podal přihlášek.

Uchazeč by měl obě čísla znát, dokázat dohledat, protože se k nim vztahují v přijímacím řízení různé aktivity (např. přístup k výsledkům přijímacího řízení). Obě čísla uchazeč nalezne v elektronické přihlášce ke studiu.

náhled

Po přihlášení jsou obě čísla k dispozici pomocí rodného čísla a iniciál, které uchazeč zadal do e-přihlášky.

náhled

Zveřejněno / aktualizováno: 19. 08. 2020