Dny otevřených dveří Welcome Centre Ostravské univerzity

Potřebujete pomoci s výběrem oboru? Máte dotaz k přijímacímu řízení nebo podávání přihlášek? Chcete poznat život na Ostravské univerzitě a dozvědět se třeba o možnostech vycestování do zahraničí během studia? Přijďte na Dny otevřených dveří Welcome Centra Ostravské univerzity! 11. a 12. února 2019 mají všichni uchazeči, studenti, absolventi i nejširší veřejnost příležitost se s univerzitou seznámit zblízka.

Welcome Centre je poměrně nově vytvořené zázemí, které uchazečům o studium, studentům, včetně těch zahraničních, ale i absolventům či zaměstnancům, poskytuje širokou škálu služeb. Nachází se na ulici Mlýnská 5 v centru Ostravy v budově, kde dříve sídlila Pedagogická fakulta OU. V rámci dne otevřených dveří zve Ostravská univerzita především do Poradenského centra, ale navštívit můžete také Centrum mezinárodní spolupráce, které se stará například o zahraniční studijní stáže, nebo Centrum marketingu a komunikace, které vám prozradí, co všechno se na Ostravské univerzitě děje mimo studijní záležitosti.

Chcete vědět, jakých služeb Poradenského centra můžete během studia využít?
Seznamte se s poradci, zázemím poraden, nabízenými službami a aktivitami.

Pro uchazeče:

• pomoc s výběrem studijního oboru
  • orientace v univerzitním prostředí
  • registrace na workshop pro nerozhodné uchazeče

Pro studenty:

• informace o službách poraden PC (kariérní, studijní, psychologická, sociálně-právní)
  • seznámení s akcemi PC, proč se jich zúčastnit

Pro absolventy:

• možnost registrace do portálu absolventů
  • představení služeb Kariérní poradny

Věříme, že si uděláte čas a přijdete nás navštívit do Welcome Centre Ostravské univerzity. Jsme tady pro Vás a budeme se snažit Vám pomoci, ať už je to výběr studia, jakékoliv komplikace během studia, nebo Vaše budoucí kariéra.

Poradenské centrum můžete sledovat také na Facebooku.

Zveřejněno / aktualizováno: 04. 02. 2019